c
Vyzkoušet úkázkovou hodinu
BrickByBrick

Lektoři

 

Martin Machala, DiS. - kurz Malý konstruktér

Jsem Martin, je mi 25 let, zajímám se o přírodu, vesmírné zákony a vše, co nás obklopuje. Kroužek Brick by Brick je skvělá příležitost, jak dětem tyto znalosti předat. Baví mě zábavnou formou rozšiřovat dětem obzory ať už svým třem klukům, nebo na dětských táborech. Vystudoval jsem herectví na Zlínské VOŠ umění, působím jako lektor cizích jazyků a několik let jsem byl dobrovolníkem v neziskových organizacích v oblasti vzdělávání. 

 

Tomáš Zatloukal - kurz Velký inžernýr

Jmenuji se Tomáš, ale všichni mě znají spíše pod přezdívkou Zake. V současné době navštěvuji 4. ročník Střední průmyslové školy ve Zlíně - obor Technické lyceum. Od malička se zajímám o techniku a vědu. LEGO®  bylo vždycky můj velký koníček, a proto mě vzdělávací kroužky Brick by Brick nadchly. Své první zkušenosti s výukou dětí jsem získal v hudební škole Yamaha, kde jsem se již několikrát zúčastnil příměstských táborů jako vedoucí. Mezi mé další záliby patří hra na kytaru a jsem členem kapely The Only Way.

 

Vojtěch Gajzler - kurz Velký inžernýr

Jmenuji se Vojta a studuji Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť. Již od dětství jsem zvídavý a zajímám se o přírodovědu a techniku. Baví mě zkoušení naučené teorie v praxi. Brick by Brick mě zaujal zábavnou formou vzdělávání, při kterém jsou dětem předávány technické a přírodovědecké vědomosti formou hry. S dětmi jsem již pracoval na letních táborech jako vedoucí. K mým dalším zálibám patří například hudba ať už její poslech či reprodukce formou hry na kytaru.

 

Mgr. Jan Šidla - kurz Velký inženýr

 

Vít Kolařík - kurz Velký inženýr

Jmenuji se Vítek a studuji na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Vždy mě bavilo vše, co souvisí s technikou. Se stavebnicí LEGO® jsem strávil velké množství svého volného času. Dle mého je to bezvadný způsob, jak děti mohou projevit mj. svoji kreativitu. Vzdělávání dětí v kroužcích Brick by Brick mě oslovilo svou myšlenkou a možnostmi, které nabízí. Práce s dětmi mě baví a mám celou řadu zkušeností, které jsem získal za své čtyřleté působení v roli trenéra bikrosového oddílu v Opavě.

 

 

BRICK BY BRICK | Zlín
Křiby 4718, 760 05 Zlín

+420 731 801 492 zlin@brickbybrick.cz

facebook youtube
 
kudy z nudy
 
Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací