c
Vyzkoušet úkázkovou hodinu
BrickByBrick

Lektoři

 

Vít Kolařík - kurz Velký inženýr

Jmenuji se Vítek a studuji na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Vždy mě bavilo vše, co souvisí s technikou. Se stavebnicí LEGO® jsem strávil velké množství svého volného času. Dle mého je to bezvadný způsob, jak děti mohou projevit mj. svoji kreativitu. Vzdělávání dětí v kroužcích Brick by Brick mě oslovilo svou myšlenkou a možnostmi, které nabízí. Práce s dětmi mě baví a mám celou řadu zkušeností, které jsem získal za své čtyřleté působení v roli trenéra bikrosového oddílu v Opavě.

 

Pavlína Novosádová - kurz Malý konstruktér, Velký inženýr

Jmenuji se Pavlína, je mi 23 let. Posledním rokem studuji učitelství pro 1. stupeň v Olomouci. S dětmi mám již hodně zkušeností, jako jsou příměstské tábory nebo výuka na základní i mateřské škole. Díky mé budoucí profesi mě myšlenka Brick by Brick zaujala hned od začátku. Ve svém volném čase ráda čtu a sportuju.

 

Tomáš Zatloukal - kurz Velký inženýr

Jmenuji se Tomáš, ale všichni mě znají spíše pod přezdívkou Zake. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu ve Zlíně - obor Technické lyceum. Od malička se zajímám o techniku a vědu. LEGO®  bylo vždycky můj velký koníček, a proto mě vzdělávací kroužky Brick by Brick nadchly. Své první zkušenosti s výukou dětí jsem získal v hudební škole Yamaha, kde jsem se již několikrát zúčastnil příměstských táborů jako vedoucí. Mezi mé další záliby patří hra na kytaru a jsem členem kapely The Only Way.

 

Jan Sadílek - kurz Velký inženýr

Jmenuji se Honza Sadílek, jsem studentem informatiky na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Rád se věnuji sportovním aktivitám, především běhání po lese s mapou a utíkání dětem při hře na honěnou na táborech. Svět vědy a techniky mě vždy přitahoval, proto mám Lego tak rád, dokáže zabavit, naučit trpělivosti a rozvíjí představivost. Lego je stavebnice mého dětství, kdy jsem při hraní ztrácel pojem o čase, kvalitně strávený čas.

 

Kateřina Novotná - kurz Velký inženýr

Ahoj, jsem Kačka, je mi 20 let a 2. rokem studuju učitelství pro mateřské školy ve Zlíně na UTB. V rámci střední školy jsem několikrát měla praxi v mateřských školách i ve školních družinách, dělala jsem chůvu v univerzitní mateřské škole Qočna a pomáhala jsem s vedením pěveckého kroužku, což mi dalo velké množství zkušeností s dětmi. Jinak jsem pozitivní, usměvavá a svědomitá osoba, co má ráda dobrou kávu a ráda se učím novým věcem.

 

    Alžběta Jadrníčková - kurz Velký inženýr

Ahoj, jmenuji se Alžběta, ale všichni mi říkají Bety. Je mi 25 let a v současné době studuji posledním rokem na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně obor management a marketing. Mám velmi pozitivní vztah k dětem a již několikrát jsem působila jako vedoucí na příměstských táborech. Ve svém volném čase si ráda přečtu nějakou zajímavou knížku, s oblibou se vídám se svými přáteli a nebo se zvířaty na ranči, kam občas chodívám vypomáhat nebo i jen relaxovat v koňském sedle. Stavenice LEGO mi připadá jako skvělý způsob, jak rozvíjet kreativitu a zároveň se něčemu přiučit, proto se velmi těším na nadcházející čas strávený v našem kroužku.

BRICK BY BRICK | Zlín
Křiby 4718, 760 05 Zlín

+420 731 801 492 zlin@brickbybrick.cz

facebook youtube
 
kudy z nudy
 
Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací